All for Joomla All for Webmasters

                    Hebdowskie Spotkania ze Sztuką to cykl koncertów połączonych z wystawami i wykładami. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszani są wybitni artyści z Polski i z zagranicy, ze szczególnym naciskiem na promowanie środowiska Małopolski. Obok uznanych artystów Hebdowskie Spotkania ze Sztuką promują młode talenty, stwarzając im możliwość prezentacji swoich osiągnięć. Podczas wystaw prezentowane są: malarstwo, grafika, rzeźba, ceramika, tkaniny artystyczne i instalacje multimedialne. W koncertach szczególne miejsce znajduje promocja muzyki polskiej, zwłaszcza tej na nowo odnalezionej.

                 Stowarzyszenie, mimo krótkiego czasu swojej działalności, intensywnie promuje sztukę, zarówno w formie wydarzeń cyklicznych, jak i pojedynczych koncertów, wystaw czy imprez. Najważniejszymi cyklicznymi wydarzeniami, które są swoistą wizytówką Małopolskiej Manufaktury Sztuki, są:

                     • prelekcja o sztuce

                     • koncert

                     • wernisaż wystawy

                     • spotkanie z artystami

 

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcam do zapoznania się z polityką prywatnośc .