All for Joomla All for Webmasters


Zapraszamy na trzecią edycję Letniej Manufaktury Sztuki – Niepołomice 2018

 

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejną, już trzecią edycję Letniej Manufaktury Sztuki. W tym roku spotykamy się w dniach 20-24 sierpnia - jak zawsze w pięknych Niepołomicach. Inicjatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Małopolska Manufaktura Sztuki, współorganizatorami - Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Niepołomicach. Jak co roku patronat nad Letnią Manufakturą Sztuki objął Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice Pan Roman Ptak. W tym roku naszym partnerem została również Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach.

 

W tym roku plan naszych działań w ramach Letniej Manufaktury Sztuki obejmować będzie Kursy Mistrzowskie oraz Warsztaty Gospel.

 

Kursy Mistrzowskie dedykowane są dla uczniów i absolwentów szkół muzycznych oraz studentów i absolwentów uczelni muzycznych. Prowadzić je będą wybitni specjaliści i pedagodzy. W tym roku zapraszamy do udziału w klasach mistrzowskich fortepianu, skrzypiec , wiolonczeli, kompozycji oraz -co jest nowością w naszej ofercie - w klasie wokalistyki jazzowo- estradowej. Uczestnicy warsztatów będą mieli też możliwość skorzystania z niezwykle atrakcyjnej oferty zajęć dodatkowych przewidzianych w ramach pakietu uczestnictwa czynnego. Kursy zakończone zostaną koncertem w Sali Akustycznej Zamku Królewskiego w Niepołomicach oraz koncertem finałowym w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach. Dla wyróżniających się uczestników przewidujemy zaproszenie na jesienna edycję Festiwalu “Hebdowskie Spotkania ze Sztuką “. Do uczestnictwa biernego serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół muzycznych - oferujemy Państwu możliwość uzyskania odpowiednich zaświadczeń.

Warsztaty GOSPEL - jest to wyjątkowe wydarzenie, w którym może wziąć udział KAŻDY - nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych, nie jest potrzebne wykształcenie muzyczne. Realizacja tego projektu jest współfinansowana przez Miasto i Gminę Niepołomice -dlatego też te warsztaty mają formę otwartą i są BEZPŁATNE. Należy jedynie zarejestrować się poprzez wysłanie odpowiedniego formularza. Warsztaty prowadzone będą przez wybitnych specjalistów i zostaną zakończone koncertem z towarzyszeniem znakomitego zespołu jazzowego w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

 

O udziale w Kursach Mistrzowskich oraz w Warsztatach Gospel decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

Do zobaczenia w Niepołomicach !

dr Milena Kędra

Dyrektor Artystyczny Letniej Manufaktury Sztuki

 NIEPOŁOMICE - informacje dodatkowe

 

NOCLEGI:

http://hotelniepolomice.pl/kontakt/

http://www.hotelnovum.pl/kontakt

http://www.zamekkrolewski.com.pl/boutique-hotel

http://moa.edu.pl/

 

KOMUNIKACJA:

http://wiadomosci.niepolomice.eu/Informator/rozklady-jazdy-busow-i-autobusow/

http://www.mpk.krakow.pl/pl linie autobusowe 211,221,301

 

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcam do zapoznania się z polityką prywatnośc .