All for Joomla All for Webmasters

REGULAMIN Warsztatów GOSPEL

 

 1. Warsztaty Gospel, w ramach Letniej Manufaktury Sztuki odbywają się w dniach 20-24 sierpnia 2018 r. w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.
 2. Organizatorem Letniej Manufaktury Sztuki jest Stowarzyszenie Małopolska Manufaktura Sztuki, współorganizatorami: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach oraz Gmina Niepołomice.
 3. Uczestnikiem warsztatów może być każdy miłośnik sztuki, bez ograniczeń wiekowych.
 4. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest dostarczenie pisemnej zgody rodziców lub opiekunów (formularz do pobrania).
 5. Zakwalifikowanie odbywa się na podstawie dokładnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.
 6. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 7. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 lipca 2018 r.
 8. Uczestnik jest zobowiązany stawić się w miejscu odbywania się warsztatów w terminie wskazanym przez Organizatora.
 9. Kursy prowadzą wybitni pedagodzy, którzy decydują o ich kształcie i merytorycznej treści.
 10. Koncert organizowany podczas trwania warsztatów, odbywa się publicznie. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania i rejestrowania zajęć, koncertu, uczestników warsztatów oraz do rozpowszechniania materiałów służących promocji warsztatów bez żadnych zobowiązań finansowych w stosunku do wykonawców.
 11. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników otrzymuje dyplom uczestnictwa.
 12. Uczestnikom warsztatów nie wolno samodzielnie oddalać się bez wiedzy i zgody opiekuna i organizatora.
 13. Uczestników warsztatów obowiązuje bezwzględny zakaz posiadania i picia alkoholu oraz środków odurzających.
 14. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za za sprzęty elektroniczne, telefony komórkowe, oraz inne przedmioty wartościowe będące w posiadaniu uczestników.
 15. Uczestnicy oraz rodzice lub prawni opiekunowie (w przypadku osób niepełnoletnich) ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
 16. W przypadku poważnego naruszenia regulaminu uczestnik, (po uprzednim powiadomieniu rodziców, w przypadku osób niepełnoletnich) - może zostać skreślony z listy uczestników warsztatów.
 17. Uczestnik lub jego opiekun prawny (w wypadku osób niepełnoletnich) wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 18. Uczestnicy ubezpieczają się od odpowiedzialności cywilnej i następstw nieszczęśliwych wypadków we własnych zakresie.
 19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej ilości osób, w przypadku niedających się przewidzieć okoliczności bądź działania siły wyższej.
 20. Wszelkie kwestie nieujęte w regulaminie są rozstrzygane przez organizatorów.
 21. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie oraz do modyfikacji programu kursów.
 22. Zgłoszenie do udziału w Letniej Manufakturze Sztuki jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
Program

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY!!!

 

Warsztaty planowane są codziennie w dniach 20-24 sierpnia w godzinach od 10:00 - do 14 :00 (możliwa niewielka korekta, ostateczny plan warsztatów zostanie podany po zakończeniu rekrutacji)

 

Zajęcia prowadzone będą przez wybitnych specjalistów w tej dziedzinie - Daniela Cebulę - Orynicza i Dawida Makosza.

 

Zakończeniem warsztatów będzie uroczysty koncert finałowy w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach w dniu 24 sierpnia w godzinach popołudniowych.

 

Koncertowi chóru gospel towarzyszyć będzie znakomity zespół jazzowy oraz soliści mistrzowskiej klasy wokalistyki jazzowo- estradowej Kate Wronsky.

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na naszej stronie www.letnia.manufakturasztuki.pl

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 lipca lub do wyczerpania się limitu miejsc.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcam do zapoznania się z polityką prywatnośc .